5mm plastik çemberler orjinal ham maddeden üretilmiştir. Otomatik çember makinesi ve Full otomatik hatlı çember makinesi için uygun bir çember çeşididir. 1 bobin 5mm*050mm 6500m ve5mm*045mm 7000m dir.

5mm plastik çember üretimi TÜRKİYE de yapılmaktadır. 5mm plastik çember fiyatları için bizi arayabilirsiniz.

5 mm Orjinal Çember
_

5 mm Orjinal Çember

5mm plastik çemberler orjinal ham maddeden üretilmiştir. Geri dönüşüm çember hammaddesi kullanılmamaktadır. Otomatik çember makinesi ve Full otomatik hatlı çember makinesi için uygun bir çember çeşididir. 1 bobin 5mm*050mm 6500m ve5mm*045mm 7000m dir.

5mm beyaz çember daha çok oluklu mukavva çemberleme için tercih edilir. Orijinal 5mm çember metre fiyat avantajı düşünülerek koli imalatı, kutu imalatı ve oluklu mukavva koli üretimi yapan firmalar tarafından tercih edilir. 5mm pp çember, Yarı otomatik çember makinası için ve tam otomatik çember makinası için uygun çemberler dir.

5mm plastik çember üretimi TÜRKİYE de yapılmaktadır. 5mm plastik çember fiyatları için bizi arayabilirsiniz. 5mm plastik çember satışı firmamız tarafından yapılmaktadır. 5mm beyaz çember alımlarında İSTANBUL içi araçlarımızla teslimat yapmaktayız.

No comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir